Kiralık Yelkenli Yatlar

Kiralık yelkenli göcek in artık nerede ise  sembolü olmuştur sürekli olarak öğleden başlayarak akşam saatlerine kadar devam eden aralıksız ve fırışka rüzgar yelkenlilerin çiçek tarlası gibi açmasına eğitimlerine ve tatil yapanlara doyumsuz keyifler sunmaktadır. Dört marinanın ve sayısız demir yerinın bulunduğu ve yata özel küçük koyların veya sahil lokantalarının bulunduğu göçek, müstesna bir bölgedir. Yelkenli yat bodrum için ne ise göcek içinde odur.Yüzlerce fiber yelkenlinin hem eğitim  hemde tatil yeri olan göcek kiralık yelkenli Marmaris için de yeni proğram ve yeni rotadır.

Kiralık Yelkenli Yatlar

Yelkenli tekneler doğa ve denizi birebir yaşamanın ve en kısa sürede denizci olmayı öğrenmenin en kolay ve en ucuz yoludur. Denizle bir olmanın en emniyetli araçlarından biridir. Yelkenli yatlar genelde GRP yani  fiber glass malzemeden ve daha hafif olmakla beraber  boyutlarının ufak görünmesine karşın iç taraflardaki genişlik ve yatak sayısı  bakimindan son derece rahat dizayn edilmis ve son derece güvenli teknelerdir. Güverteleri ahşap guletler kadar rahat ve geniş olmamasına rağmen yelken performanslari ve makine manevralarında çok daha  üstün,  emniyetli ve kolaydır.
Mavi yolculuk ile Tatil anlayışını yelken sporu ve adrenalin ile renklendirerek yaşamak isteyenler için kaptan ve personeli ile birlikte yelkenli yatlar tavsiye ediyoruz. (crewed sailing yacht charter ) her boyutda ve her bütceye uygun kiralık yelkenliler konusunda bizlerden alacağınız yelkenli tekneler ile huzurlu tatil imkanına sahip olmak isteyenlere iyi seyirler dileriz. Rüzgarınız bol , pruvanız neta olsun…