Kiralık Yelkenli Yatlar

Kiralık yelkenli yatlar göceğin artık nerede ise sembolü olmuştur sürekli olarak öğleden başlar akşam saatlerine kadar devam eden aralıksız ve fırışka rüzgarı kiralık yelkenli yatlar için çiçek tarlası gibi açmasına ve yelken eğitimlerini göcekte yapan gençlere ve tatil yapanlara doyumsuz keyifler sunmaktadır. Dört marinanın ve sayısız demir yerinın bulunduğu ve yata özel küçük koyların veya sahil lokantalarının bulunduğu göçek, kiralık yelkenli yatlar için müstesna bir bölgedir. Yelkenli yat bodrum için ne ise göcek içinde odur. Yüzlerce fiber yelkenlinin hem eğitim hemde tatil yeri olan göcek kiralık yelkenli yatlar Marmaris için de yeni proğram ve yeni rotadır.

Kiralık Yelkenli Yatlar

Kiralık yelkenli yatlar doğa ve denizi birebir yaşamanın ve en kısa sürede denizci olmayı öğrenmenin en kolay ve en ucuz yoludur. Denizle bir olmanın en emniyetli araçlarından biridir. kiralık yelkenli yatlar genelde grp yani  fiber glass malzemeden ve daha hafif olmakla beraber  boyutlarının ufak görünmesine karşın iç taraflardaki genişlik ve yatak sayısı bakimindan son derece rahat dizayn edilmis kiralık yelkenli yatlar ve son derece güvenli yelkenli yatlardır. Güverteleri ahşap guletler kadar rahat ve geniş olmamasına rağmen yelken performanslari ve makine manevralarında çok daha  üstün, emniyetli ve kolaydır.
Kiralık yelkenli yatlar ile tatil anlayışını yelken sporu ve adrenalin ile renklendirerek yaşamak isteyenler için kaptan ve personeli ile birlikte yelkenli yatlar tavsiye ediyoruz. her boyutda ve her bütceye uygun kiralık yelkenli yatlar konusunda bizlerden alacağınız kiralık yelkenli yat ile huzurlu tatil imkanına sahip olmak isteyenlere iyi seyirler dileriz. Rüzgarınız bol, pruvanız neta olsun…