Kiralık Guletler

Güney batı Anadolu sahillerinin babadan kalma mirası olan Bodrumda kiralık guletler ile yapılan yat turları eskiden olduğu gibi sadece bodrumdan Antalya ya kadar olan sahiller ve koylarında yapılmıyor artık. Rotalar doğu Akdenize doğru Mersin, Gazi paşaya batıda ise Dodekanes yunan adaları ve Kuşadasına kadar genişlemiştir. Yelken donamları ile sert havalarda da seyir yapabilen ve her tür konforu ile ihtiva eden  kiralık guletler profesyonel mürettebatı ile de hizmet konusunda 5 yıldızlı otellerden farklı değildir. Bugün kiralık guletler ile mavi yolculuğu tercih eden misafirlerimize istedikleri her bölgeye gönderilmek üzere güneyde kiralık gulet organize ediyoruz siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Kiralık Guletler

Kiralık guletler genelde cumartesi saat 15h00 den cumartesi 10h00 saatlerine kadar haftalık yanı 7 gunluk olarak hesaplanır. Yedi gün yada 1 hafta genelde minimum charter suresi olarak kabul edilir. yatın haftalık fiyatı yediye bölünerek gün fiyati bulunur, eger 7 gunden fazla olan gulet kiralama süresi sözkonusu ise gunlük kira suresi gün sayısı ile çarpılır ve esaplanır. Bazı yatlarda 7 gunden daha az özel gulet kiralama mümkün olmaktadir ve düşük sezon dönemlerinde birkaç günlük charter mümkündür.

Kiralık Gulet

İlk gün öğleden itibaren kiralık guletler ile kiralama suresi başlar ve son gün öğleyin biter. Örneğin, bir yatın kiralama dönem başlama tarihi için 1 Haziran öglenden ( 12H00) 8 Haziran öglene kadar olan sure bir hafta yatın kira süresini oluşturmaktadır. Yüksek sezon oranları en popüler kiralık gulet charter dönemleri; Temmuz / Ağustos ve noel ( christmas ) ile birlikte yılbaşı için geçerlidir, Orta mevsim oranları Haziran ve Eylül ayları için geçerlidir, Düşük sezon oranları Mayıs ve Kasım için geçerlidir, Özel gulet kiralama fiyatları bu sitede dogru olduguna inandigimiz fiyatlar olmakla beraber eger tarafımızdan size teyid edilmemişse, değişebilir olduğunuda bilmeniz gerekmektedir..