Fethiye Gocek Mavi Tur Rotasi Kiralık Yatlar Fethiye Rotası

Kaptanınız olarak tavsiyemiz olacaktır sizlere, bu anlattığımız güzellikler kiralık yatlar ile Göcek Fethiye rotası ve yaşananlar tamamı ile doğru. Ancak lütfen yanınıza alacağınız arkadaşlarınızı iyi karar verin getirin, ya da kendi grubunuzu oluşturun kiralık yatlar Fethiye rotası size iyi gelecek ve acentenizden mümkünse personelinizi hakkında referans alın, bu karar uzaktan kayık seçimine benzemez canım tatili kendinize zehir etmeyin acentemiz bu konuda özellikle, çok hassas ve seçicidir. Sizin yıl boyunca düşünüp hayaller kurduğunuz tatilinizin önemini biliyor ve bu konuya çok dikkat ediyoruz. Sizi sonuna kadar kazanmak istiyoruz.

1. Gün: Kiralık Yatlar Fethiye Rotası

Yatımıza katılımınızı en geç 16:00 olarak kabul ediyoruz kiralık yatlar Fethiye rotası başlangıç. Tanışma kokteyliniz sırasında kaptanınız size denizcilik, rota ve yattaki kurallar konularında bilgiler verecek. Denize olan özleminizi biliyoruz. Halatlar mola en yakın (Tersane Adasında) funda çapa, kristal berrak sularda serinlerken kararınızın ne denli isabetli olduğunu düşüneceksiniz. Evet henüz yeterince hasret gidermediniz ama keşfedilecek çok koy var ve Sıralı Bükteyiz. Çay saati sonrası. Akşam yemeği öncesi sizi yüzmeye davet ederken aşçınız da mangalınızı yaksın, müzik ve dingin sessizlik doğa ile baş başa ilk gecede uzatın elinizi yıldızlara.

2. Gün: Kiralık Yatlar Fethiye Rotası

Aynı koyu gece ve gündüz farklı renklerle görmek sizi şaşırtacak, hadi denize sabah duşunuzu orda alın ve uyanın kahvaltınız sizi bekliyor olacak, eh keyfe devam, kiralık yatlar Fethiye rotası Göcek Dış Gobün de adanın altında demirliyoruz. Deniz sakin, su berrak, çamlar yeşil, su bakir. Öğlen yemeğinde buradayız hatta bu rehavete siestayı da ekleyin, akşam gecelemek için Domuz Adasındaki Panço Koyundayız. Akşam çayı, aperatifler sonrası yemeğe hazırız gecelemeğe buradayız.

3. Gün: Kiralık Yatlar Fethiye Rotası

Sabah seyrüsefer uzunca, Fethiye Körfezini geçeceğiz. Kahvaltı erken, rotamız Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi. Bu eşsiz güzellikler size görsel ziyafet ve deniz keyfi sunuyor, ama bitmedi, gün batmadan St. Nikolas Adasına demirliyoruz. Bu yarı batık ada gerçek bir açık müze. Geçmişteki medeniyetlerin neler yapabildiğini görecek, bilgilenecek ve etkileneceksiniz. Ayrıca su sporları yapmak için mükemmel bir yer, akşama komşu tekneler ve onların uzaktan gelen mutlu kahkahaları, Akdeniz akşamları konusunda bir fikir verecektir sizlere.

4. Gün: Kiralık Yatlar Fethiye Rotası

Kiralık yatlar Fethiye rotası sabah kahvaltısından evvel yüzebilmek çok keyiflidir. Zira sıcak yaz sabahında akşamdan kalan yorgun bedenlere mükemmel fırsat. Kahvaltı sonrası vira bismillah rotamız Turunç Pınarı. Bu güzel koylara, mis kokulu çamlar bile denize kadar hürmetle eğilmiş, hatta ağaçlardaki halatlar, hadi çocukluğunuza dönmek ve Tarzan olmak için fırsat.

Akşama kumanya ve su ikmali için (Fethiye’deyiz) bu arada sizde çıkın ve bu güzel beldeyi tanıyın biraz. Geceleme Kızıl Adada Fethiye ve Çalış Plajının göz kırpan ışıkları uzaktan o kadar hoş ki.

5. Gün: Kiralık Yatlar Fethiye Rotası

Acelemiz, (Yassıca Adalarına) bu nadir güzellik eğer zamanında ziyaret edilmezse, günü birlik yatlar öğlene yüzlerce günlük misafiri getirecektir. Bu yüzden denizin dingin, koyun sakin olduğu bu saatleri kaçırmamak gerek. Bu yassı adanın içindeki göl şaşırtıcı. Biraz spor için uygun yürüme alanı var burada. Kameralarınızı alın ve tepeye çıkın, aşağıdaki adaların ve denizin renkleri ile büyüleneceksiniz. Ama gün daha bitmedi, akşama Sarsala Koyundayız. Mangalda balık, sofrada rakı, roka ve ille de müzik. Unutun bakalım unutabilirseniz.

6. Gün: Kiralık Yatlar Fethiye Rotası

Sarsala koyunun muhteşem sabahı ile açılan iştahınızı serbest bırakın. Kahvaltı sonrası rotamız (Binlik Koyu) Nasıl anlatılır ki? Her köşesi ayrı güzellik, denize dik inen yamaçlar bir ya da iki yatlık koylar ve denizin içine kadar inmiş çamları ve emniyetli bir liman oluşu yüzünden, dünyanın dört bir yanından gelen yatlar ve guletler bu güzellikten payını almak için buradalar. Öğlen yemeğine buradayız; isteyene su sporları ya da olta balıkçılığı ya da şnorkelle ilginç dip yapısının keşfi ya da siesta, aman kitaplarınız evde kalsın, zira gözünüzü doğadan ayıracak zamanınız olmayacak.

Öğlen sonrası rotamız Ağa Limanı. Eminiz tanrının bizi nelerle ödüllendirdiğini düşüneceksiniz. Yüzün, sohbet edin ya da bir saatlik mesafede, tepedeki kilise ve harabeleri görün bakın eskiler bu güzellikler için tanrıya nasıl şükür etmişler.

7. Gün: Kiralık Yatlar Fethiye Rotası

Kahvaltıda, eh artık her şeyin bir sonu vardır diye düşünmeye başladınız. Kiralık yatlar Fethiye rotası bu güzelliklerle daha önce neden beraber olmadığınıza da içlenirken, işte son gün, gelecek yazın planlarını yapmak için ve yeni renkler katmak için sohbete başlarsınız. Ama gün daha bitmedi henüz, Manastır Koyundan Batık Hamama, Cleopatra’nın neden gelmiş olduğunu sormazsınız bile, zira bu cennete gelebilmek belki de kraliçelere mahsus olmalı.

Öğlen sonrası rotamız, Bedri Rahmi Koyu adını aldığı bu şair ve yazarın buraya sürgüne gönderilmiş olması. Ödül mü?, ceza mı? diye düşündürüyor insanı ya da bu güzellikte insan şair de olur, yazar da, ressam da diyorsunuz. Haydi, kıyıya şairin kendi eli ile resimlediği balık orda duruyor, kaptanınıza sorun size göstersin.

8. Gün: Kiralık Yatlar Fethiye Rotası

Kiralık yatlar Fethiye rotası şimdi bu yolculuğun son gün olduğunu düşünerek yanıldınız. Bu sizin belki de mavi yola başlangıcınız. Rotanıza bakın haritanızla orantılayın. Daha keşfedilecek çok rotalar, damakları süsleyen lezzetler, antik çağlara yolculuk yapacak ne keşifler var. Artık dostlarla bu yolculuğun ne kadar aktif ve keyifli olabileceğini biliyorsunuz. Biz size doğru yat, kaptan ve personeli sağlayalım, siz ise, size eşlik edebilecek doğru dostları yanınızda getirin. Bırakın yelkenler açık kalsın rüzgârı bekleyin.

Ben olmayınca bu güller,

Bu selviler yok Kızıl dudaklar,

gül kokulu şaraplar yok

Sabahlar, akşamlar, sevinçler, tasalar yok

Ben düşündükçe var bu dünya, ben yok oda yok.       

-Ömer Hayyam

Eh öğrenmek için yedi gün yeter. Saat 10:00 şimdi yolculuk zamanı, veda vakti. Size bunca zaman hizmet eden vefakâr denizcilere, zarflarınızı ve kartlarınızı verin. Öyle ya memnuniyet tek taraflı olmamalı, gelecek sefere denizciler daha fazla motive olsunlar.