Kiralık Motoryatlar

Kiralık motoryatlar türkiyede aldıkları taleplerin çoğunluğu bodrum başlangıçlı kiralık motoryatlar oluşturmaktadır, Antalyada bulunan kiralık motoryatlar genellikle günübirlik kiralamalarda kullanılmaktadır, göcekdeki kiralık motoryatlar haftasonu üçgün ile beşgün kısa sürelikiralamalarda kullanılmaktadır, Fethiyede bulunan kiralık motoryatlar hava alanına uzaklığı sebebi ile misafirler motoryata göcekten katılmayı tercih etmektedir. Marmarisdeki kiralık motoryatlar symi rodos a yakınlığı ile tercih edilmekte ve hisarönü körfezi alternarıf tercih edilecek karar güzel bir rotadır.

Motoryatlar kiralama dışında durdukları demirleme veya marinalarda bile masraflı olmaktadır. birde motoryatlar ağır bakım masrafları olmassa harika olur malesef öylebirdünya yok personel giderleri ile sürekli ihtimam isteyen ve bakılmadıklarında bir önceki yılın masrafları ile katlanır.

Kiralık Motoryatlar

Kiralık motoryatlar eskiye göre kiralamalarda talep alır hale gelmişler masrafları sebebi ile zamanla yat sahiplerinide bezdirmiş görünüyor. bu nedenle firmamız yatın kiraya vermek isteyen yat sahiplerine masrafları bir kısımda olsa yatı kiraya vermek istiyorlar bizler yatı portföyümüzdeki kiralık motoryatlar bölümüne ekliyoruz yatı eklemeden önce altyapı çalışması yapıyoruz yat sahibi ile irtibat halinde yatın boş zamanlarını ve çeşitli yerlerden çekilmiş resimleri ile son şekli hakkında fikir sahibi oluyoruz personel konusunda eksiklerini yat sahibinin gidermelerinde yardımcı oluyoruz ve bize gelen talepleri aranan tipdeki kiralık motoryatlar listemize yönlendiriyoruz. Ancak bu organizasyona başlayacak olan kiralık yatlar hizmet kalitesini düşürmeyen ve tüm ekipmanları çalışan kiralık motoryatlar olması gerekiyor.