Kiralık Motoryatlar

Kiralık Motoryatlar

Kiralık Motoryatlar

Kiralık motoryatlar Türkiye’de aldıkları taleplerin çoğunluğu bodrum başlangıçlı kiralık motor yatlar oluşturmaktadır. Antalya’da bulunan kiralık motor yatlar genellikle günübirlik kiralamalarda kullanılmaktadır. Göcek’teki motoryatlar hafta sonu üç gün ile beş gün kısa süreli kiralamalarda kullanılmaktadır. Fethiye’de bulunan kiralık motor yatlar hava alanına uzaklığı sebebi ile misafirler motoryata Göcek’ten katılmayı tercih etmektedir. Marmaris’teki kiralık motor yatlar Symi Rodos’a yakınlığı ile tercih edilmekte ve Hisarönü Körfezi alternatif tercih edilecek karar güzel bir rotadır.

Motoryatlar kiralama dışında durdukları demirleme veya marinalarda bile masraflı olmaktadır. Motoryatlar ağır bakım masrafları olmazsa harika olur maalesef öyle bir dünya yok. Personel giderleri ile sürekli ihtimam isteyen ve bakılmadıklarında bir önceki yılın masrafları ile katlanır.

Kiralık motoryatlar eskiye göre kiralamalarda talep alır hale gelmişler masrafları sebebi ile zamanla yat sahiplerini de bezdirmiş görünüyor. Dolayısıyla firmamız yatın kiraya vermek isteyen yat sahiplerine masrafları bir kısımda olsa yatı kiraya vermek istiyorlar bizler yatı portföyümüzdeki kiralık motor yatlar bölümüne ekliyoruz. Yatı eklemeden önce altyapı çalışması yapıyoruz yat sahibi ile irtibat halinde yatın boş zamanlarını ve çeşitli yerlerden çekilmiş resimleri ile son şekli hakkında fikir sahibi oluyoruz personel konusunda eksiklerini yat sahibinin gidermelerinde yardımcı oluyoruz ve bize gelen talepleri aranan tipteki kiralık motor yatlar listemize yönlendiriyoruz. Ancak bu organizasyona başlayacak olan kiralık yatlar hizmet kalitesini düşürmeyen ve tüm ekipmanları çalışan motor yatlar olması gerekiyor.