Kiralık Yelkenli Yatlar

Kiralık Yelkenli Yatlar

Kiralık Yelkenli Yatlar

Yelkenli yatlar Göcek’in artık nerede ise sembolü olmuştur sürekli olarak öğleden başlar akşam saatlerine kadar devam eden aralıksız ve frişka rüzgarı yelkenli yat için çiçek tarlası gibi açmasına ve yelken eğitimlerini Göcek’te yapan gençlere ve tatil yapanlara doyumsuz keyifler sunmaktadır. Dört marinanın ve sayısız demir yerinin bulunduğu ve yata özel küçük koyların veya sahil lokantalarının bulunduğu Göcek, yelkenli yat için müstesna bir bölgedir. Yelkenli yat bodrum için ne ise Göcek içinde odur. Yüzlerce fiber yelkenlinin hem eğitim hem de tatil yeri olan Göcek yelkenli yatlar Marmaris için de yeni program ve yeni rotadır.

Kiralık yelkenli yatlar doğa ve denizi birebir yaşamanın ve en kısa sürede denizci olmayı öğrenmenin en kolay ve en ucuz yoludur. Denizle bir olmanın en emniyetli araçlarından biridir. Kiralık yelkenli yatlar genelde GRP yani fiber glass malzemeden ve daha hafif olmakla beraber boyutlarının ufak görünmesine karşın iç taraflardaki genişlik ve yatak sayısı bakımından son derece rahat dizayn edilmiş yelkenli yatlar ve son derece güvenli yelkenli yatdır. Güverteleri ahşap guletler kadar rahat ve geniş olmamasına rağmen yelken performansları ve makine manevralarında çok daha üstün, emniyetli ve kolaydır.

Yelkenli yat ile tatil anlayışını yelken sporu ve adrenalin ile renklendirerek yaşamak isteyenler için kaptan ve personeli ile birlikte yelkenli yat tavsiye ediyoruz. Her boyutta ve her bütçeye uygun yelkenli yat konusunda bizlerden alacağınız kiralık yelkenli yat ile huzurlu tatil imkanına sahip olmak isteyenlere iyi seyirler dileriz. Rüzgarınız bol, pruvanız neta(sağ-sağlim) olsun.