Satılık Yatlar

Satılık yatlar konusunda günümüzde üretilen satılık yatları sınıflandırmaya kalksak gerçekten işimiz çok zor teknolojinin getirdiği yenilikler ile beraber yola çıkarsak hayli zaman alır. Satılık yatlar şimdiye kadar bilindiği üzere sorgulasak üç farklı şekilde kısa ve net açıklamak gerekir satılık motoryatlar, satılık motor sailor&guletler dediğimiz satılık yatlar ve yelkenli satılık yatlar. motoryatlar sadece motor gücü ile giden yüksek kapasiteleri olan navlon gemilerine kadar büyürler.

Satılık Yatlar

Motor ve yelken ile gidebilen geniş raht ve kullanışlı hacimleri olan yelkenli guletler ve benzeri yelkenli satılık yatlar. yelkenli yatlar ise denizde sürtünme hacmi az olan ciddi yelken donanımı ile motora ihtiyac duymadan gidebilen satılık yatlar olarak bilinirler. Ve bu üç ayrı modelin satılık yatlar kendi içerlerinde farklı modeller olarak üretilmektedir örneğin mercedes 180 – mersedes 600 s aradaki tüm diger modeller satılık yatar portföyümüzde bakarsanı karışık farklı yatlar göreceksiniz satılık yatlar hakkında ne söylemek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız..

Satılık yatlar çoğalması bazıları tarafından ekonominin kötü gidişine bağlanırken, tersanelerde inşa edilen yeni satılık yatlar  olarak yeni sezona hazırlanmakta ve ikinci el satılık yatlar yeni sahiplerini aramaya devam etmektedir.
İkinci el satılık yat arayan ve bunu fırsat olarak degerlendirmek isteyen yabancılar için satılık gulet muşteriler artiş göstermektedir. Son derece alımlı ve heyecan verici marinalarımız yat kiralama yapan ahşap yatlarımız ile dolu olmasına rağmen yeni yapılmış gelen yerli ve yabancı yatlarla çehre değiştirmekte ve önümüzdeki yaz aylarına hazırlık olarak motoryat veya satılık guletler ve yelkenli yatlar talebi az sayıdalar olsada yat kiralama sezonu hareketli ve güzel bir yaz başlangıcı olacak gibi görünüyor.